Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0-rc2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Shipping
vi: Chuyển hàng

en: Alaska
vi: A-la-x-ca

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Full Name
vi: Tên đầy đủ

en: Credentials
vi: Thông tin xác thực
