Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: American Samoa
el: Αμερικανική Σαμόα

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Guam
el: Γκουαχάν

en: Marshall Islands
el: Νήσοι Μάρσαλ

en: Northern Mariana Islands
el: Βόρειες Μαριάνες Νήσοι

en: Palau
el: Παλάου

en: Puerto Rico
el: Πουέρτο Ρίκο

en: Production
el: Παραγωγή

en: Shipping
el: Έξοδα αποστολής
