Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: American Samoa
fa: ساموآی آمریکا

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Guam
fa: گوام

en: Marshall Islands
fa: جزایر مارشال

en: Northern Mariana Islands
fa: جزایر ماریانای شمالی

en: Palau
fa: پالائو

en: Puerto Rico
fa: پورتوریکو

en: Production
fa: محصولات

en: Shipping
fa: حمل و نقل

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: Shipping settings
fa: تنظیمات حمل و نقل
