Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: American Samoa
id: Samoa Amerika

en: Shipping
id: Pengiriman

en: Credentials
id: Kredensial
