Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0) - en to lv translation catalogue (56 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Email
lv: E-pasts

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: American Samoa
lv: Amerikāņu Samoa

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Guam
lv: Guama

en: Marshall Islands
lv: Māršala salas

en: Northern Mariana Islands
lv: Ziemeļu Marianas salas

en: Puerto Rico
lv: Puertoriko

en: Virgin Islands
lv: Virdžīnu salas

en: Production
lv: Darba

en: Shipping
lv: Piegāde

en: Alaska
lv: Aļaska

en: Arkansas
lv: Arkanzasa

en: California
lv: Kalifornija

en: Colorado
lv: Kolorado

en: Connecticut
lv: Konektikuta

en: Delaware
lv: Delavera

en: Hawaii
lv: Havaju salas

en: Idaho
lv: Aidaho

en: Illinois
lv: Ilinoisa

en: Iowa
lv: Aiova

en: Kansas
lv: Kanzasa

en: Kentucky
lv: Kentuki

en: Louisiana
lv: Luiziāna

en: Maine
lv: Mena

en: Maryland
lv: Marilenda

en: Massachusetts
lv: Masačūsetsa

en: Michigan
lv: Mičigana

en: Minnesota
lv: Minesota

en: Mississippi
lv: Misisipi

en: Missouri
lv: Misūri

en: New Hampshire
lv: Ņūhempšīra

en: New Jersey
lv: Ņūdžersija

en: New Mexico
lv: Ņūmeksika

en: New York
lv: Ņujorka

en: North Carolina
lv: Ziemeļkarolīna

en: North Dakota
lv: Ziemeļdakota

en: Oregon
lv: Oklahoma

en: Pennsylvania
lv: Pensilvānija

en: Rhode Island
lv: Rodailenda

en: South Carolina
lv: Dienvidkarolīna

en: South Dakota
lv: Dienvidkarolīna

en: Tennessee
lv: Tenesī

en: Texas
lv: Teksasa

en: Utah
lv: Jūta

en: Vermont
lv: Vērmonta

en: Virginia
lv: Virdžīnija

en: Washington
lv: Vašingtona

en: West Virginia
lv: Rietumvirdžīnija

en: Wisconsin
lv: Viskonsina

en: Wyoming
lv: Vaiominga

en: Full Name
lv: Pilns vārds

en: Shipping settings
lv: Piegādes iestatījumi
