Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Georgia
te: జార్జియా

en: Puerto Rico
te: పోర్టో రీకో

en: Full Name
te: పూర్తి పేరు
