Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Email
hu: E-mail

en: Not found
hu: Nem található

en: American Samoa
hu: Amerikai Szamoa

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Northern Mariana Islands
hu: Északi-Mariana-szigetek

en: Virgin Islands
hu: Virgin-szigetek

en: Production
hu: Termelés

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Federated States of Micronesia
hu: Mikronézia

en: Alaska
hu: Alaszka

en: California
hu: Kalifornia

en: New Mexico
hu: Új-Mexikó

en: North Carolina
hu: Észak-Karolina

en: North Dakota
hu: Észak-Dakota

en: South Carolina
hu: Dél-Karolina

en: South Dakota
hu: Dél-Dakota

en: West Virginia
hu: Nyugat-Virginia

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Shipping settings
hu: Szállítási beállítások

en: District Of Columbia
hu: Columbia kerületei

en: Billing
hu: Számlázás

en: Armed Forces (Americas)
hu: Fegyveres erők (Amerika)

en: Armed Forces (Europe, Canada, Middle East, Africa)
hu: Fegyveres erők (Európa, Kanada, Közel-Kelet, Afrika)
