Ubercart Connector for AvaTax (6.x-4.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Email
nl: E-mail

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Georgia
nl: Georgië

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Virgin Islands
nl: Maagdeneilanden

en: Production
nl: Productie

en: Shipping
nl: Verzending

en: Federated States of Micronesia
nl: Federale Staten van Micronesia

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Shipping settings
nl: Verzendinstellingen

en: Credentials
nl: Referenties

en: Billing
nl: Facturatie
