Bank Transfer - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: To
tr: Kime

en: Amount
tr: Tutar

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Payment method title
tr: Ödeme tipi başlığı

en: Shipping Address:
tr: Kargo gönderi adresi:

en: Order #:
tr: Sipariş no:

en: Shipping Method:
tr: Gönderi yöntemi:

en: Clear Date:
tr: Tarihi Temizle:

en: Order balance:
tr: Sipariş bakiyesi:

en: The amount must be a number.
tr: Tutar sayı olarak girilmeli.

en: Thanks for your order, [order-first-name]!
tr: Sayın [order-first-name]!. Siparişiniz için teşekkür ederiz.

en: Want to manage your order online?
tr: Sipârişinizi çevirim içi olarak yönetmek mi istiyorsunuz ?

en: Purchasing Information:
tr: Satınalma Bilgileri:

en: E-mail Address:
tr: E-posta adresi:

en: Billing Address:
tr: Faturalama Adresi:

en: Billing Phone:
tr: Fatura için telefon:

en: Shipping Phone:
tr: Kargo gönderimi için telefon:

en: Order Grand Total:
tr: Sipâriş genel toplamı:

en: Payment Method:
tr: Ödeme yöntemi:

en: Order Summary:
tr: Sipariş Özeti:

en: Shipping Details:
tr: Kargo gönderi detayları:

en: Products Subtotal:
tr: Ürünlerin ara toplamı:

en: Total for this Order:
tr: Sipariş için toplam:

en: Products on order:
tr: Siparişteki ürünler:

en: (!price each)
tr: (herbiri için !price )

en: Where can I get help with reviewing my order?
tr: Siparişim ile ilgili bilgi almak için nederen yardım alabilirim ?

en: Thanks again for shopping with us.
tr: Bizimle alışveriş yaptığınız için tekrar teşekkür ederiz.
