Beanstream (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Test
ca: Prova

en: Login ID
ca: ID d'identificació

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament
