Beanstream (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Test
es: Prueba

en: Production
es: Producción

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Transaction mode
es: Modo de transacción

en: Credit card charged: !amount
es: Tarjeta de crédito cargada: !amount
