Beanstream (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Test
fa: آزمایش

en: Production
fa: محصولات

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Credit card charged: !amount
fa: میزان شارژ کارت اعتباری: !amount
