Beanstream (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Production
it: Produzione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Credit card charged: !amount
it: Addebito carta di credito: !amount
