Beanstream (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Test
ja: テスト

en: Production
ja: 運用中

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Credit card charged: !amount
ja: クレジットカード請求: !amount
