Beanstream (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Test
lv: Tests

en: Production
lv: Darba

en: Login ID
lv: Lietotāja ID

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Credit card declined: !amount
lv: Kredītkarte atteikta: !amount

en: Credit card payment declined: !text
lv: Kredītkartes maksājums atteikts: !text

en: Transaction mode used for processing orders.
lv: Kāds transakciju režīms tiks izmantots pasūtījumu apstrādei.
