Beanstream (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Test
pt: Teste

en: Production
pt: Produção

en: Login ID
pt: ID de Login

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: Credit card declined: !amount
pt: Cartão de crédito recusado: !amount

en: Credit card charged: !amount
pt: Cartão de crédito cobrado: !amount

en: Credit card payment declined: !text
pt: Pagamento com cartão de crédito foi negado

en: Transaction mode used for processing orders.
pt: Tipo de transação usado no processamento de pedidos.
