Beanstream (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Production
ro: Producţie

en: Login ID
ro: Nume utilizator

en: Transaction mode
ro: Mod tranzacţie

en: Credit card declined: !amount
ro: Card de credit refuzat: !amount

en: Credit card charged: !amount
ro: Suma debitată de pe card: !amount

en: Transaction mode used for processing orders.
ro: Modul tranzacţiei folosite pentru prelucrarea comenzilor.
