Beanstream (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Test
uk: Тест

en: Production
uk: Експлуатація

en: Login ID
uk: Логін ID

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Transaction mode
uk: Режим трансакції

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Transaction mode used for processing orders.
uk: Метод платежу для оплати рахунків.
