Beanstream (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Production
da: Produktion

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Transaction mode
da: Transaktionsmåde

en: Credit card charged: !amount
da: Hævet på kreditkort: !beløb
