Beanstream (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Test
el: Δοκιμή

en: Production
el: Παραγωγή

en: Credit card charged: !amount
el: Χρέωση πιστωτικής κάρτας: !amount
