Beanstream (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Test
fi: Testi

en: Production
fi: Tuotanto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card charged: !amount
fi: Luottokorttia veloitettu: !amount
