Beanstream (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Test
hu: Teszt

en: Production
hu: Termelés

en: Login ID
hu: Felhasználói azonosító

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Transaction mode
hu: Tranzakció módja

en: Credit card charged: !amount
hu: A bankkártya terhelve lett: !amount
