Beanstream (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Test
lt: Testas

en: Production
lt: Produkcija

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount
