Beanstream (6.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Production
pl: Produkcja

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Credit card charged: !amount
pl: Karta kredytowa obciążona: !amount
