Beanstream (6.x-1.1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Production
sk: Produkcia

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Credit card charged: !amount
sk: Účtované na kreditnú kartu: !amount
