Beanstream (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Production
sv: Produktion

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Transaction mode
sv: Transaktionsläge

en: Credit card charged: !amount
sv: Kontokort debiterat: !amount
