Beanstream (6.x-1.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Production
tr: Üretim

en: Login ID
tr: Giriş K. Adı

en: Ubercart - payment
tr: Ödeme

en: Transaction mode
tr: İşlem modu

en: Credit card declined: !amount
tr: Kredi Kartı reddedildi: !amount

en: Credit card charged: !amount
tr: !amount ödemesi kabul edildi.

en: Transaction mode used for processing orders.
tr: İşlem modu siparişlerin işlenmesi için kullanılır.
