Beanstream (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Production
vi: Sản phẩm

en: Login ID
vi: ID đăng nhập

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Transaction mode
vi: Chế độ giao dịch

en: Transaction mode used for processing orders.
vi: Chế độ giao dịch dùng cho việc xử lý các đơn hàng.
