Beanstream (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Test
ru: Тест

en: Login ID
ru: Логин ID

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Credit card charged: !amount
ru: Сумма снята с кредитной карты: !amount

en: Transaction mode used for processing orders.
ru: Метод платежа для оплаты счетов.
