Buckaroo - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits
