Buckaroo - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: PayPal
ar: باي بال

en: Development
ar: التطوير

en: Enabled
ar: مفعل

en: Not found
ar: غير موجود

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية
