Buckaroo - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: English
bn: ইংরেজী

en: French
bn: ফরাসী

en: Dutch
bn: ডাচ

en: German
bn: জার্মান
