Buckaroo - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Not found
ca: No trobat

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Dutch
ca: Holandès

en: German
ca: Alemany

en: Submit order
ca: Realitza la comanda
