Buckaroo - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།
