Buckaroo - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Enabled
es: Activado

en: Not found
es: No encontrado

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Production
es: Producción

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Dutch
es: Holandés

en: German
es: Alemán

en: Transaction mode
es: Modo de transacción

en: Submit order
es: Realizar pedido

en: Allowed payment methods
es: Metodos de pago permitidos

en: Transfer
es: Transferir
