Buckaroo - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Development
fr: Développement

en: Enabled
fr: Activé

en: Not found
fr: Non trouvé

en: English
fr: Anglais

en: French
fr: Français

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Dutch
fr: Néerlandais

en: German
fr: Allemand

en: Transaction mode
fr: Mode de transaction

en: Submit order
fr: Soumettre la commande

en: Transfer
fr: Transférer

en: Transaction not found.
fr: Transaction non trouvée.
