Buckaroo - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Development
he: פיתוח

en: Enabled
he: מופעל

en: Not found
he: לא נמצא

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית

en: Submit order
he: שלח הזמנה
