Buckaroo - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: English
hy: Անգլերեն

en: French
hy: Ֆրանսերեն

en: Dutch
hy: Հոլանդերեն

en: German
hy: Գերմաներեն
