Buckaroo - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Enabled
id: Aktif

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Submit order
id: Kirim pesanan
