Buckaroo - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Enabled
it: Attivato

en: Not found
it: Non trovato

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Production
it: Produzione

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Dutch
it: Olandese

en: German
it: Tedesco

en: Transaction mode
it: Modalità di transazione

en: Submit order
it: Invia ordine
