Buckaroo - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Development
ja: 開発

en: Enabled
ja: 有効

en: Not found
ja: 見つかりません

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Production
ja: 運用中

en: Ubercart - payment
ja: Ubercart - 支払い

en: Dutch
ja: オランダ語

en: German
ja: ドイツ語

en: Transaction mode
ja: 取引モード

en: Submit order
ja: 注文を送信
