Buckaroo - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Dutch
jv: Belanda
