Buckaroo - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Enabled
kk: Қосылған

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Dutch
kk: Голланд

en: German
kk: Неміс
