Buckaroo - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: PayPal
kn: ಪೇಪಾಲ್

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್
