Buckaroo - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Production
lv: Darba

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: German
lv: Vācu

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Submit order
lv: Veikt pasūtījumu
