Buckaroo - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман
