Buckaroo - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Enabled
nn: Aktivert

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Production
nn: Produksjon

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk

en: Submit order
nn: Send tinginga

en: Transfer
nn: Overfør
