Buckaroo - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Production
pt: Produção

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão

en: Transaction mode
pt: Modo da transação

en: Submit order
pt: Enviar pedido
