Buckaroo - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Development
ru: Разработка

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: Transaction mode
ru: Режим операции

en: Submit order
ru: Отправить заказ

en: Transfer
ru: Передать
