Buckaroo - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Development
sk: Vývoj

en: Enabled
sk: Povolené

en: Not found
sk: Nenájdené

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Production
sk: Produkcia

en: Ubercart - payment
sk: Ubercart - platba

en: Dutch
sk: Holandčina

en: German
sk: Nemčina

en: Transaction mode
sk: Transakčný režim

en: Submit order
sk: Potvrdenie objednávky
